Ubezpieczenia

Ubezpiecz dom lub mieszkanie


Wszechstronne, kompleksowe ubezpieczenie wszystkich składników majątku jest gwarancją poczucia bezpieczeństwa. Uważamy, że dom to Twoja twierdza. Poczucie równowagi i relaks z tym związany, jest kluczowy, gdy przebywamy w swoich czterech ścianach. Mając tego świadomość zapewnimy, Tobie i twojej rodzinie, zapewnimy kompleksowe ubezpieczenie, uwzględniając wszystkie twoje potrzeby. Bezpieczeństwo zacznij od swojego domu.


Ubezpiecz się już teraz!

Ubezpieczenie turystyczne

Podróże wiążą się z wyjazdami. Często jednak pojawiają się komplikacje, na które nie mamy wpływu. Możemy się jednak ubezpieczyć na taką ewentualność.

Tak jak i Ty, kochamy podróże. Dzięki zdobytym doświadczeniom, wiemy, jakie okoliczności mogą przydarzyć się w drodze.

Zła pogoda, sytuacja polityczna w wybranym przez nas państwie ulega zmianie, niefortunnie ktoś przywłaszcza sobie nasz portfel i dokumenty, któreś z twoich bliskich doznaje uszczerbku na zdrowiu. Takie okoliczności to bardzo stresujące realia. Często daleko od domu, mamy poczucie osamotnienia. Co w takiej sytuacji zrobić?. Będąc ubezpieczony jesteś w stanie przeciwdziałać takim sytuacjom. Nie pozostawimy Cię samego. Zadbamy o jak najszybszą pomoc w zaistniałych okolicznościach.Nie obawiaj się. Plecak na plecy, walizka w dłoń. Z nami będziesz przygotowany.


Ubezpiecz się już teraz!

Ubezpiecz samochód

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych jest w Polsce regulowane ustawą i każdy właściciel samochodu musi je mieć.

W przypadku pozostałych ubezpieczeń komunikacyjnych, sytuacja wygląda inaczej. Pozwól sobie pomóc zdecydować, które będą Tobie potrzebne.

Dobrowolne polisy, takie jak: Autocasco, Assistance, czy NNW, mogą zasilić pakiet ubezpieczeń kierowcy. Jesteśmy tutaj, by swoją wiedzą wspomóc Cię w wyborze odpowiedniego pakietu. Doradzimy w jaki sposób ubezpieczyć się właściwie za rozsądną cenę.


Ubezpiecz się już teraz!